Taxomatic – program dla każdej małej i średniej firmy

Księgowość to niełatwe zadanie. Dlatego też wielu małych oraz średnich przedsiębiorców zupełnie niepotrzebnie decyduje się na outsourcing tych działań prywatnym księgowym albo biurom rachunkowym. Chcąc jednak zaoszczędzić, należy pamiętać, że takie rozwiązania srogo kosztują. Można im jednak zapobiec. W jaki sposób?

Coraz więcej małych oraz średnich firm nie martwi się już o swoją księgowość. Przechodzą oni na model prowadzenia księgowości samodzielnie – przez właściciela firmy. Z takiego rozwiązania korzystają głównie młode biznesy oraz start-upy, którymi zarządzają młodzi ludzie niebojący się wziąć sprawy w swoje ręce. Księgowość samodzielną można w dzisiejszych czasach prowadzić za pomocą specjalnego programu internetowego.

Jednym z najlepszych obecnych na rynku narzędzi do prowadzenia własnej księgowości online jest Taxomatic, który gwarantuje kompleksowość opcji, tanie pakiety oraz mobilność.

KOMPLEKSOWOŚĆ OPCJI

Trudno jest znaleźć program do księgowania, który poza dodawaniem, wystawianiem i księgowaniem faktur pozwala robić więcej. Taxomatic jednak pozwala – i to na dużo więcej.

Za jego pomocą nie tylko zajmiemy się bieżącymi i przeszłymi fakturami, ale również będziemy mogli prowadzić rachunkowość naszej firmy. Do programu dodamy nasze wydatki oraz przychody, będziemy mogli prowadzić magazyn, księgę przychodów i rozchodów, generować druki urzędowe i Jednolity Plik Kontrolny, budować pomocne bazy danych w postaci informacji na temat naszych pracowników, kontrahentów oraz towarów i usług, a nawet generować raporty oraz zestawienia finansowe. Prawdziwym hitem jest natomiast możliwość korzystania z usług Poczty Polskiej za sprawą programu online.

TANIE PAKIETY

Nie da się ukryć, że programy do księgowania zazwyczaj są drogie. Pakiety do wykupienia są zazwyczaj przecenione i przez to mali i średni przedsiębiorcy nie decydują się na korzystanie z nich.

Z Taxomatic jest inaczej. Tutaj rozpoczynasz od okresu próbnego, który pozwoli Ci przetestować narzędzie i zadecydować, czy chcesz w nie inwestować. A jeśli podejmiesz decyzję pozytywną… to czekają na Ciebie pakiety w korzystnych cenach!

MOBILNOŚĆ

Bardzo ciekawym wyróżnikiem Taxomatic jest również jego mobilność. Dzięki niej można z niego korzystać w każdym miejscu na ziemi, gdzie tylko mamy dostęp do Internetu! Z Taxomatic skorzystasz zarówno na laptopie, smartfonie oraz tablecie.